Haber Kategorisi | Duyuru, Manşet

Yatay Geçiş Sonuçları Açıklandı

Yayın Tarihi : 09 Eylül 2011

This page as PDF2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı yatay geçiş sonuçları açıklandı.

Asillerin kayıtları 14-15 Eylül tarihleri arasında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nda yapılacak. Kayıtlar için nüfus cüzdanı fotokopisi ve 6 adet fotoğraf gerekiyor. Katkı payı ve öğretim ücretleri Kampüste yer alan Garanti Bankası şubesinden yatırılacak.

Katkı payı ve öğretim ücretlerine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz:

http://www.haber.sakarya.edu.tr/egitim/katki-paylari-aciklandi/

Sonuçları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Yatay Gecis 2011

Egitim Fakultesi Yatay Gecis Sonuclari

 

YGS 2011 SONUÇLARI – ASİL KAZANANLAR LİSTESİ

 

HENDEK MYO

Ramazan DEMİRCAN

Erhan DEMİRCİ

Resul ZOROĞLU

Yasin GÖKÇE

Nesrin DİLMAÇ

Yıldırım AKIN

Fatma FASAL

 

KIRKPINAR TURİZM MYO

Berna ŞENER

 

KARASU MYO

Yasin GÖKÇE

Zülal ÇAKIR

Yıldırım AKIN

Mehmet Burak AKALIN

Umut KÖKNAROĞLU

Adem AKARSU

Berna ŞENER

 

PAMUKOVA MYO

ONUR YILMAZ

YASİN KURT

 

SAPANCA MYO

Doruk GÜZEL

Adem AKARSU

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

AYSUN PAKİZE ALAYLI

HİLAL DOĞAN

RUKİYE ŞENOCAK

İBRAHİM CANDAN





SAKARYA MYO

Resul ZOROĞLU

Mehmet Burak AKALIN

Soner ÖZTÜRK

Merthan ÖZDEMİR

Erhan DEMİRCİ

Sevda MERT

Eda DEMİROK

Beyaz ÇAKIR

Doruk GÜZEL

İpek KABA

Hanife KAHVECİ

Ayşe SARIMEHMETOĞLU

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU

Tuğba AKMAN

Sümeyra ŞAHİN

Öznur BAYER

Burcu SÜZER

Büşra POLAT

Fatma KİRLİ

Neşe İBİL

Ebru TOSUN

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU

Züleyha TÜYSÜZ

Elif KARABAYIR



TIP FAKÜLTESİ

ÜLKÜ BENAN

KÜBRA ÇAKAR





İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

HATİCE YAKAR

GÜLAY KOÇ

SALİH DALLİ

A. SİNEM KURTULDU

 

AYŞE KİNEŞ

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

RAHİME TÜRKÜ ÇOLAK

 

DEVLET KONSERVATUVARI

AYHAN YILDIRIM

 

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

Tuba TURKAYA

Sabire GÜMÜŞ

Zehra ÇİFTÇİ

Mehmet EDİKLİ

Ayşe EZGİ

Serpil TUNCA

Kübra EVRENSEL

Ayşe ALTUNTAŞ

Kevser SARIKAYA

Zehra ÇİFTÇİ

Damla ERİKLİ

Ayşe EZGİ

Zemzem GÜRER

Elif Esra ATALAN

Şeyma ŞEHİT

Döndü ÖZÜMER

Hatice ARSLAN

Kevser SARIKAYA

 

H,İbrahim SUNA

Zeynep ERTAN

Elif DENİZ

Betül TAŞAN

Gamze ÖZCAN

Büşra Merve ÇABUKOL

Nur ÜNLÜBAŞ

Hacer KAYMAK

Esma ÖZDEMİR

 

İLAHİYAT FAKÜLTESİ YURT DIŞI KONTENJANLARI

Murat KURT

 

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

Selçuk GÖKTEKİN

YURT DIŞI KONTENJANI

Mehmet Ali GENÇ

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Ünsal YANIK

Gamze ALABAŞ

Nilay GÜMÜŞ

Mehmet AĞDUK

Yusuf SÖZEN

Eren ERGÜL

 

YURT DIŞI KONT.

Berk Tolga ÖMER

Feyza GÜNDÜZ

Uğur TEK

Gülşah KÜÇÜKİLHAN

Serhat AKŞİT

Hakan BOZKURT

Mehmete Fevzi ERDOĞAN

Muhammet Zeki İNANÇ

Ramazan KÜÇÜKDAL

Ömer DEVECİ

Muhammet Zeki İNANÇ

Özgün AKSÜZEK

Ahmet Suphi BİLMEZ

Murat DOĞAN

Ahmet SEFERİOĞLU

Halit Sefa KONCA

Duygu CUMBUL

Afife Semra DURMUŞ

Yonca GENÇBAY

Hande AKINCI

Mehmet SELLİ

Duygu CUMBUL

Büşra KILIÇ

Cansu ÇEKER

Hande AKINCI

Mehmet SELLİ

Abdullah KARABAYIR

Ali Kaya ÇALIŞKAN

Alp Giray ÖZ

 



YURT DIŞI KONTENJANI

Ahmet ÇELİK

Abdullah KARATAŞ

Süleyman Serdar ÖZKULER

 

Tuğba Er

Rıdvan Altuntaş

Hanife Ay

Rumeysa Şekeroğlu*

Ercan Akkurt*

Buket Kesikbaş

YASİN GÜLTEPE

ZAFER AY

EMRAH KARAGÖZ

SERKAN ÖZTÜRK

ERMAN ACAR

YAVUZ SELİM ÇAVUŞ

YUNUS EMRE SAKA

SERDAR GÖKAY

EROL GÜMÜŞSOY

MUHAMMED EREN

AYKUT ÇETİNTAŞ

BURAK YILDIZ

AYHAN YEŞİL

MUSTAFA NUHOĞLU

TARIK TOÇOĞLU

BURHANEDDİN B.AKKAŞLAR

Sefa KÜÇÜK

Bengü DOĞAN

İsmail Efe EMRE

Onurcan KARAARSLAN

Oğuz AKSOY

Melike KILIÇ

Oğuz AKSOY

Melike KILIÇ

Sefa Pamuk

Onur Anıl Özer

Fatih Ceylan

Muhiddin Can Şenol

Nur Yıldız

Meriç Öncü

Tiber Mustafa Mutlu

Özgül Atalay

Sefa Pamuk

Onur Anıl Özer

Mehmet Kerem Gönce

Şahin Yılmaz

Hakan Hocaoğlu

Veysel Güven Başbaydar

Meriç Öncü

Özgür Aslan

 

 

 

YGS 2011 SONUÇLARI – YEDEK LİSTESİ

 

 

SAKARYA MYO

Sultan CESUR

Öznur BİRGÜL

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU

Lütfiye BÖLÜKBAŞ

Sare ASLAN

Neslihan ALPAN

Hülya CANTEKİN

Azat GEÇER

Dilek GÜLEÇ

A.Damagum İBRAHİM

Kübra TEMÜR

Başak KARATAYLI

Serap GÜRKAN



TIP FAKÜLTESİ

HATİCE İNAN

BURCU AYDOĞAN

ŞERİFE İNCE

BURÇİN ERSOY

NURŞAH UYSUN

MUHAMMET OKKAN

BERNA AKÇA

ALİ SONER SOYTÜRK

ŞULE AYDOĞDU

GÜLDANE KARA

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

BUSE BALCAN



İLAHİYAT FAKÜLTESİ

M.Ali KAHRAMAN

Sedef AKBULUT

Yıldız ÖZTÜRKER

Sümeyye AKAN

Ayşe Hümeyra SÜMER



TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

Ömer İŞIKER

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Melike KAYA

Serhat AKŞİT

Samet GÜL

Hakan BOZKURT

Mehmete Fevzi ERDOĞAN

Doğan AKTÜRK

Samet SADAK

Fatih DEMİR

Melih BECEREN

Erdem AKTAŞ

Sevde Banu AKPOLAT

Fatih ÖZGENÇ

Hüseyin CİHANGİR

Cem BÜLBÜL

Samet SADAK

Erdem AKTAŞ

Sevde Banu AKPOLAT

Özgün AKSÜZEK

Alper Doğan

Ahat Toplu

Murat DOĞAN

Alp Kaan KONYALI

Cansu ÇEKER

Beyza Hilal ATAMAN

Servet AYDIN

Abdullah KARABAYIR

Mesut KOÇYİĞİT

Sevim ERDOĞAN

Beyza Hilal ATAMAN

Safa ERDEM

Selda CENGİZ

Mesut KOÇYİĞİT

Sevim ERDOĞAN

Sare DEMİRCİOĞLU

Muhammed Ali NARİN

İbrahim Hakan Falak

Arda Sarı

Sibel Başkan

Hatice Işık

Dilek Yıldırım

Meliha Öztürk

Abdulkerim Çongara

Elif Büşra Güven

ERMAN ACAR

ŞABAN BAYRAM

VOLKAN CEYLANİ AYDINCI

SEDAT ÇAKIRTAŞ

VOLKAN CEYLANİ AYDINCI

MUSA İNCE

CEM ANLAR

YUSUF DORUK YANAR

MUSTAFA EMEKSİZ

AYDIN MERT ÖZGÇÇMEN

HÜSEYİN FATİH KEPÇE

UFUK ÇİÇEK

SERTUĞ SÖNMEZ

ABDULKADİR TAPAR

SERTUĞ SÖNMEZ

FIRUZ NOVRUZOV

NEŞET MURAT TAN

KUDRET GİDER

NEŞET MURAT TAN

İsmail Efe EMRE

Fatih AYYILDIZ

Onurcan KARAARSLAN

Kudret SÜĞLÜN

Kudret SÜĞLÜN

Yeliz ÖZTÜRK

Muhammet Esat TUDAN

Muhammet KALAYCI*

 

Savaş Kirenli

Serdar Yurduseven

Erdem Sözer

Ahmet Çınar

Öcal Karagünli

Caner Çelik

Turgay Çiftçi

Faruk Seyrek

Ercan Yavuz

Merve Çıtak

Semih Seven

Murat Davutoğlu

Halit Terzioğlu

Okan Cebeci

Muhammed Kalaycı

Ekrem Arslan

Erhan Aydemir

Ufuk Çiçek

Muhammed Naci Akcan

Fatih Ceylan

Muhiddin Can Şenol

Savaş Kirenli

Serdar Yurduseven

Ömer Faruk Akpınar

Erdem Sözer

Ömer Çerlek

Caner Çelik

Turgay Çiftçi

Sefa Öngüner

Ercan Yavuz

Merve Çıtak

Ömer Sünbül

Yunus Bayrak

Murat Davutoğlu

Yaşar Okudan

Arzu Bağcı

Tiber Mustafa Mutlu

Faruk Kartal

Muhammet Kalaycı

Burak Köksal

Ufuk Çiçek